Jewellery
193271

BROSCHER samt BIJOUTERIER, 12 delar, bl a silver, 1900-tal.

Broscher, sex st i vit samt gulmetall. L 3-8. En brosch i silver med markasiter. L 7.
Bijouterier, fem delar. Halsband. L 38-40.

Sten fattas. Mindre skador samt slitage.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.