PARTI MINIATYRFIGURER, 37 delar, bl.a. Elastolin, Tyskland.
Bl.a. i plast, lineol, elastolin och metall. Soldater, musikanter och sjukvårdspersonal från första och andra världskrigen, svensk soldat, indianer, cowboys m.fl. H 3-12.
Bruksslitage samt enstaka skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.