6 större och 4 mindre djupa tallrikar, 10 förrättstallrikar, 3 mattallrikar, 2 skålar, 3+4 serveringsfat, 7 assietter, soppterrin på fot.
Olika märkningar från Royal Cop. Flertalet delar 2:a sort. Slitage, smärre naggar. Ett skadat serveringsfat medföljer.