Porträtt av Napoleon Bonaparte i örnprydd mässingsram. 3 olika eleganta damer i benfanérade ramar. En elegant dam i oval mässingsram krönt av bandrosett. Bildstorl 10 x 7 och mindre.
Slitage, fläckar. Smärre skador ramarna.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.