MATSERVIS, 60 delar, flintgods. Rörstrand. Modell: Iris.

11 djupa tallrikar, 11 mattallrikar, 14 förrättstallrikar, 11 desserttallrikar, 9 assietter, 3 uppläggningsfat, såsskål.

Slitage. Krackeleringar. Flertal med nagg.

Auction closed
1 800 SEK
The auction is closed.