Tolv tekoppar, två kannor, sju kaffekoppar, gräddsnipor, två st, samt sockerskål, samtliga märkta "Bavaria Tirschenreuth". Femton moccakoppar, märkta "Bavaria".
Skador, nagg, sprickor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.