PARTI GLASFÖREMÅL, 10 st, bla Kosta, sent 1800- till 1970-tal.
Två olika vaser med rikt slipad dekor, ett par ljuslyktor, lockpokal, skålfat med olivslipad dekor, saltkar, tre skålar varav en från Nuutajärvi. H 3-36.
Slitage, repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.