MAT- OCH KAFFESERVIS, 45 delar, flintgods, Johnson Bros, England.
Julmotiv. 12 mattallrikar, 10 småskålar, 10 kaffekoppar med fat, 10 förrättstallrikar, 2 skålar, serveringsfat i form av gran. 4 muggar av annat märke medföljer.
Slitage, smärre glasyrnaggar.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.