3 stycken Rubee, Saphire, Vultura samt Dragon Queen i oöppnade originalförpackningar. Höjd 31 cm. 4 stycken dräkt-set i oöppnade originalförpackningar. Höjd 31 cm. Samtliga med svenska prislappar.
Slitage och nötmärken. Mindre tryckskador. Vissa med veck och brytmärken.