Big Jim Boris och 004 i oöppnade europeiska originalförpackningar med bland annat svensk text. Bägge kartonger med svenska prislappar. Höjd 26-26,5 cm.
Smärre slitage och repor. Mindre veck. Plast med mindre tryckmärken.