Rymdskepp 6803, figur-set 6701, månbil 6823 samt seismologisk undersökningsbil. Samtliga i oöppnade originalförpackningar med "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år" etikett. Vissa med svenska prislappar. Höjd 6-8 cm.
Smärre tryckmärken. Veck. Smärre slitage. Mindre pappersskador.