STAR WARS, Sand People 12 back-A, AFA80 NM, Kenner, 1978.
Sand People 12 back-A i oöppnad originalförpackning. Graderad AFA80 NM. Förseglad i akryllåda. Höjd ca 22,5 cm.
Kort med smärre slitage och kantnötningar. Mindre repor. Figurens kappa missfärgad.