VÄSKA, "Roman", Louis Vuitton.
Fodrad messengerväska. Ardoisefärgat Taïgaläder med detaljer i metall.
Två ytterfickor, D-ring och en dragkedsförsedd innerficka.
Märkt med numrering samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd 32,5 cm, höjd 25,5 cm, djup 9,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Tillverkad januari-februari 2012.