VÄSKA, "Sutter", Louis Vuitton.
Fodrad, dragkedsförsedd väska i monogram mat -läder. Med justerbar axelrem. Detaljer i "LV LOUIS VUITTON"-märkt metall.
Fyra ytterfickor, två innerfickor och D-ring.
Märkt med numrering och "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain".
Bredd 32,5 cm, höjd 27 cm, djup 10 cm.
Bruksslitage, repor.
Tillverkad i mars 2011.