919
128773

VAS, porslin. Rörstrand daterad 1881.

5 000 - 7 000 SEK
447 - 626 EUR
474 - 664 USD
Hammer price
12 500 SEK

Urnformad med ormhänklar. Polykrom och förgylld dekor av bacchanal och blommor Höjd 50 cm.

Sprickor, lagningar.

Create an account on Bukowskis
  • Get started with buying and selling
  • Favourite items
  • Save searches
Do you already have an account?