760
122701

BÄGARE, sterling, Borgila, Stockholm 1941.

1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Hammer price
1 300 SEK
Bidding requires special pre approval.

Invändigt förgylld. Fasetterad. Höjd 8,5 cm.

Småbucklor, repor.