727
113919

Axel Leopold Wiberg

(Sweden, 1867-1890)
2 000 - 3 000 SEK
175 - 262 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
1 000 SEK
Axel Leopold Wiberg
(Sweden, 1867-1890)

Hamnarbetare

Tuschteckning, signerad L Viberg samt daterad (med blyerts) maj 88. 29 x 42,5 cm.