543
85095

Rudolf Hirth Du Frenes, attributed to

(Germany, 1846-1916)
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 190 EUR
1 840 - 2 300 USD
Hammer price
15 000 SEK
(Germany, 1846-1916)

Byfesten

Bär signatur R. Hirth du Frenes. Duk 60 x 94,5 cm.

Dukskador, krackelyrer, smärre färgbortfall, ytsmuts.