774
96677

Henry William Banks Davis

(United Kingdom, 1833-1914)
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Hammer price
9 600 SEK
Bidding requires special pre approval.
Henry William Banks Davis
(United Kingdom, 1833-1914)

Betande kor

Signerad H.W.B.Davis och daterad 1903. Duk 47 x 85 cm.

Krackelyrer.