398
87447

URNOR med SOCKEL, ett par, porslin. Japan ca 1900-tal.

2 000 - 4 000 SEK
182 - 363 EUR
193 - 386 USD
Hammer price
2 000 SEK

En sockel med två kantnagg. Mynnningskrackelyrer.

 Hide
 Show more

Important Spring Sale 657

779. Lotte Laserstein, Three self portraits.
20 000 - 25 000 SEK
Current bid:
- SEK