18
74603

Axel Nordgren

(Sweden, 1828-1888)
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
Unsold
Axel Nordgren
(Sweden, 1828-1888)

Vinterlandskap

Signerad A.N och daterad -48. Duk 32,7 x 40 cm.