612
71153

LJUSSTAKAR,

3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Hammer price
3 400 SEK
Bidding requires special pre approval.
LJUSSTAKAR,

Ljushattar saknas, skador, lagningar.