Sommarlandskap med kor
Signerad P Mönsted och daterad Tulstrup 1934. Duk 26 x 35,5 cm.
Obetydliga skrapmärken längs ytterkanter mot ram. Tunn fernissa. Obetydlig ytsmuts.