Rachel Zimmermann, New York Studio, May 2008
Signerad Mikael Jansson och daterad New York, studio, maj 2008 a tergo. Färgfotografi 42 x 35 cm.
Donerad av konstnären.
Lotta Lewenhaupt och Tonie Lewenhaupt, "Bilden av modet", avbildad på helsida i färg sid 229.