Ann Wolff Wärff, etsning, signerad och daterad -85. Utan titel. P: 5,5 x 7,5 cm.
Hans Wigert, handkolorerad etsning, signerad med dedikation. Fågel. P: 7 x 10 cm.
Hans Wigert, etsning, signerad med blyerts och numrerad 10/30. Utan titel. P: 29 x 25 cm.
Bengt Nordenborg, färglitografi, signerad med dedikation. Drömskepp. Bildmått 59,5 x 47,5 cm.
Peter Tillberg, färglitografi, signerad med dedikation och daterad 1981. "Ömheten". Bildmått: 57,5 x 70 cm.
Hans Wigert, etsning, signerad och numrerad 5/30. Utan titel. P: 13,7 x 25 cm.
Unframed, stains, creases.
Galleri Belle, Västerås.