1152
521948

A cabochon-cut ruby ring.

12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
A cabochon-cut ruby ring.

Size 18.5/58. 18K gold.

Bruksslitage. Mindre repor och någg på stenarna.