1017
439313

A Empire style, carved agat cameo, brooch.

6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Hammer price
Unsold

18K gold. Manufactured in Finland, 1884. Length 5.5 cm. Weight 11.4 g.

Slitage. Bucklor.