492
355914

Italiensk skola 1700-tal

(Italy)
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Hammer price
Unsold
Italiensk skola 1700-tal
(Italy)

Mary Magdalene

Italian school, 18th century. Canvas 72 x 59 cm.

Krackelyr, retuscher. Uppfodrad duk.