"Zarewna"
Signerad Edv. Westman och daterad Färjsundet 14 juli -94. Pannå 22,5 x 33,5 cm.
Byggd i Storbritannien 1874 nyttjades "Tsarevna" främst av Tsar Alexander III vid hans besök i den finska skärgården där Tsaren emellanåt umgicks med den lokala fiskarbefolkningen vilka ofta inte hade en aning om vem det var som de talade med.