förgylld sterling och emalj i färger. Rak form med kronknopp. Originalschatull medföljer. 12 dessertskedar 12 dessertgafflar 12 kaffeskedar
En dessertsked och en kaffesked med emaljskada på skaften, obetydligt slitage. (36)