773
76409

A German 18th century cupboard.

30 000 - 40 000 SEK
2 680 - 3 580 EUR
2 840 - 3 790 USD
Hammer price
62 000 SEK

Fanerat med valnöt, lönn och fruktträ. Dörrpar. Nedtill två mindre skåpdörrar. Inläggningar av figurer. Längd 215, bredd 80, höjd 216 cm. Nyckel medföljer.

Omarbetat, kompletterat, fanerlagningar.

Create an account on Bukowskis
  • Get started with buying and selling
  • Favourite items
  • Save searches
Do you already have an account?