513
81545

SNUSDOSA, ostämplad, 1700-talets mitt. Rokoko.

6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Hammer price
5 500 SEK
Bidding requires special pre approval.

Delvis förgylld. Kartuschformad, med dekor i relief på locket av baccanal. Längd 8,5 cm.

Slitage.