513
81545

SNUSDOSA, ostämplad, 1700-talets mitt. Rokoko.

6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Hammer price
5 500 SEK

Delvis förgylld. Kartuschformad, med dekor i relief på locket av baccanal. Längd 8,5 cm.

Slitage.

 Hide
 Show more

Important Spring Sale 657

838. Johan Krouthén, Farm scene with chickens.
60 000 - 70 000 SEK
Bid History
50 000

Your Bid
48 000

Your Bid
46 000

Your Bid
44 000

Your Bid
Current bid:
50 000 SEK