Signerad Axel Petersson och daterad 1923. Även stämpelsignerad Axel Petersson, "Döderhultarn" Oskarshamn. Snidat samt delvis bemålat trä. Höjd 25,5, längd 40 cm.
×
Log in
Could not log in