"Vestiaiare:C."No 7
Signerad Erik Olson och daterad -30. Duk 38 x 61 cm.
Egon Östlunds samling.
Egon Östlunds samling.
Riksförbundet för bildande konst, utställning 111.
Riksförbundet för bildande konst, utställning "Tobaksmonopolet".
Riksförbundet för bildande konst, kat nr 3.