Important Spring Sale 657

Liveauktion 11−13 juni, 2024

Utlämning efter auktionen

Ingen utlämning erbjuds mellan 20 – 27 juni.

⟶ Se öppettider

6 föremål
207. Spetsglas, Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
208. Pokal, glas, 1700-tal.
208. Pokal, glas, 1700-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
208A. Bägare, glas, troligen Tyskland/Böhmen, daterad 1795.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
209. Pokalglas, slipad dekor. Tyskland, 1700-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
210. Vinglas, sex stycken. Tyskland, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
211. Vinglas, 20 stycken, 1900-talets början.
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?