1579 föremål
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Korg, silver, London England, 1771.
1d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
4d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
2d 18 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
21 tim 15m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Highland".
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Spring".
2d 20 tim
Kristian Krokfors, "Spring".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
19 tim 9m
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Kina, 1900-tal.
5d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Desert".
1d 14 tim
Kristian Krokfors, "Desert".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
2d 16 tim
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1930-40-tal.
2d 14 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
6d 18 tim
Hermès, scarf, "Regina".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska.
5d 16 tim
Mulberry, väska.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
5d 20 tim
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
4d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, dokumentportfölj, "Documents".
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
5d 21 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
3d 21 tim
Bordslampa 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
4d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Empire, 1800-talets första hälft.
4d 18 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Claesson, Sergels torg.
2d 20 tim
Stig Claesson, Sergels torg.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Tidig morgon".
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Wretling, skultpur, signerad.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
2d 18 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Rymdkurva.
4d 18 tim
Olle Bonniér, Rymdkurva.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK