Möbler

375 föremål
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
2d 17 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
16 tim 24m
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 19 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 18 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2d 17 tim
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
19 tim 58m
Spegel, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
2d 18 tim
Slagbord, omkring år 1800.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
4d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Empire, 1800-talets första hälft.
4d 18 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
3d 18 tim
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 755 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
2d 16 tim
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1930-40-tal.
2d 15 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1970-tal.
19 tim 12m
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 21 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
1d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 20 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1940/50-tal.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
3d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
3d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK