1595 föremål
Erland Cullberg, Skor på palett.
16 tim 51m
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
16 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
16 tim 58m
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
17 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leif Tjerned, "Krypare".
17 tim 3m
Leif Tjerned, "Krypare".
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, fickur, savonett, 52 mm.
17 tim 6m
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Golpaygan, ca 353 x 225 cm.
17 tim 8m
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Meshed, ca 395 x 298 cm.
17 tim 15m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med vandrande figur.
17 tim 20m
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
17 tim 27m
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Flintlåsgevär, 1700-tal.
17 tim 37m
Flintlåsgevär, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
17 tim 46m
Byrå, 1800-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Beverloo Corneille, Utal titel.
17 tim 49m
3 011 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
17 tim 54m
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
17 tim 56m
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
17 tim 58m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
18 tim 1m
Sideboard, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
18 tim 20m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
18 tim 25m
Skänk, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Soffa, Designers Guild.
18 tim 39m
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
18 tim 52m
Slagbord, 1700/1800-tal.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
18 tim 54m
Zenith, armbandsur, 33 mm.
5 712 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
18 tim 58m
3 533 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
19 tim 6m
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
19 tim 14m
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
19 tim 20m
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
19 tim 26m
Klädskåp, 1900-talets början.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.
19 tim 36m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK