558 föremål
Vägglampor, ett par, "coquille", ASEA, 1940-tal.
1d 16 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
17 tim 44m
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
3d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
4d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
5d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
6d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
5d 21 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
19 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
22 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
16 tim 25m
Sideboard, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louise Treschow, hylla "Kavat" IKEA formgiven 1991.
20 tim 46m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
1d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK