61
74731

FAT, fajans, Holland, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
182 - 227 EUR
193 - 242 USD
Klubbat pris
800 SEK

Runt med dekor i blått av stiliserade blommor. Diam 34,5 cm.

Lagning. Kantglasyrslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

880. Carl Larsson, Martina med matkorgen (studie till "Frukost i det gröna").
Utropspris
500 000 - 700 000 SEK
Budhistorik
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
Aktuellt bud:
500 000 SEK