Signerad Unto Koistinen och daterad 1984. Olja på pannå 26,5x21 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Proveniens
Köpt direkt av konstnären.
Klubbat pris
720
8 057
761
Utropspris
900 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
27 maj 17:59
720 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 maj 17:59
701 EUR
26 maj 0:12
700 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 maj 7:03
650 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 maj 15:30
350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor