Glas i olika färger. Höjd 13-19 cm. Orange vas signerad -68. Ljusblå vas signerad -70. Blå vas signerad -68, grå vas signerad -68.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10