SKRIVBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.

Målat skrivbord med fem lådor och beslag av mässing. Längd 119, bredd 58, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat med senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 200
109
116
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
27 jun 2019 20:42
1 200 SEK
26 jun 2019 17:43
1 100 SEK
23 jun 2019 20:27
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

881. Hilma af Klint, Landskap med svanar och blommor.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK