SPEGLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt.

Bronserade speglar med dekor av pastellage. Ca 61 x 44 cm vardera.

Skador och slitage, ett bakstycke senare. Senare glas.

Klubbat pris
2 200
200
213
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
26 maj 2019 23:16
2 200 SEK
23 maj 2019 18:31
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

935. Stepan Semenovich Shchukin Hans krets, "Alexander I av Ryssland" (1777-1825).
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK