LARS ENGLUND, Kritteckning, signerad och daterad -51.
Utan titel. 13 x 9 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 200
107
113
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
28 okt 2018 21:28
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 okt 2018 21:27
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 21:27
1 000 SEK
28 okt 2018 21:26
850 SEK
28 okt 2018 21:26
800 SEK
28 okt 2018 21:26
750 SEK
28 okt 2018 21:25
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 21:24
650 SEK
28 okt 2018 21:24
600 SEK
28 okt 2018 21:24
550 SEK
28 okt 2018 21:24
500 SEK
28 okt 2018 19:06
450 SEK
28 okt 2018 19:06
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
27 okt 2018 20:33
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 okt 2018 20:06
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1