LARS ENGLUND, Tuschteckning, signerad och daterad -51.
Utan titel. 12 x 12 cm.
Oramad/unframed.
Klubbat pris
1 300
116
123
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
28 okt 2018 22:49
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 okt 2018 22:49
1 200 SEK
28 okt 2018 22:48
1 120 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 okt 2018 22:48
1 020 SEK
28 okt 2018 22:48
1 000 SEK
28 okt 2018 22:47
870 SEK
28 okt 2018 22:47
820 SEK
28 okt 2018 22:47
800 SEK
28 okt 2018 22:32
650 SEK
28 okt 2018 22:32
600 SEK
28 okt 2018 22:20
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 okt 2018 22:03
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 okt 2018 22:01
450 SEK
28 okt 2018 22:01
450 SEK
28 okt 2018 21:59
400 SEK
26 okt 2018 17:20
350 SEK
22 okt 2018 12:10
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1