MONICA BACKSTRÖM, fat, glas.
Ljust tonad glasmassa. Signerat MB 4597/450. Diameter ca 46 - 48 cm.
Smärre slitage och repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10