62
1519413

Lapponia

(Finland, 1960 -)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
363 - 454 EUR
386 - 483 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Lapponia
(Finland, 1960 -)

collier, silver, Finland 1975

längd ca 41 cm, bredd ca 13 mm, vikt 150 g. Stämplad Lapponia.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

853. Christer Strömholm, "Paris, 1962".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK