Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
Rak form med hyllor och dörr, grålaserad furu, blyklädd dörr med tre dalahästar, signerad och numrerad på dörrens insida 84/100 maj 1990. Höjd 151,5 cm, 34,5 x 27 cm.
Slitage, repor
×
Logga in
Kunde inte logga in