24
1098849

BORD, sengustavianskt stockholmsarbete i Gottlieb Iwersson art, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
2 270 - 3 180 EUR
2 420 - 3 380 USD
Klubbat pris
37 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Lister, konsoler och knappar av mässing. Halvrunt med utvikbar skiva. Fyrsidiga nedåt avsmalnande ben. Diam 98, höjd 76,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

937. Elegant dam med vinglas.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 SEK